Jak przekazać 1% podatku?

Wypełniając roczne zeznanie podatkowe PIT (PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39), które przekazujesz każdego roku do Urzędu Skarbowego, w rubryce o nazwie:

WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO OPP”,

w polu „Numer KRS” wpisz numer KRS 0000443862, w polu „Wnioskowana kwota” wpisz kwotę 1% podatku należnego, wynikającego z zeznania podatkowego, zaokrągloną do pełnych dziesiątek groszy w dół.

1% podatku mogą przekazać:

• ryczałtowcy – PIT 28,
  • przedsiębiorcy – PIT 36,
  • przedsiębiorcy-liniowcy – PIT 36L,
  • pracownicy – PIT 37,
  • gracze giełdowi – PIT 38,
  • osoby, które sprzedały nieruchomość – PIT 39.

Dziękujemy!
Status organizacji pożytku publicznego

Arka Fundacja Dzieci posiada status organizacji pożytku publicznego. Fundacja figuruje w „Wykazie organizacji pożytku publicznego uprawnionych do otrzymania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2018” na stronie internetowej Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Lukas Podolski angażuje się dla dzieci z Warszawy

Lukas Podolski angażuje się dla dzieci z Warszawy. Wesprzyj i ty Arkę. Przekaż swój 1% KRS 0000443862

Posted by Arka Lukasza Podolskiego - Lukas Podolski Arche on Donnerstag, 23. März 2017