27
sty

WIGILIA W ARCE

Raz do roku, w okolicach świąt zapraszamy nasze dzieci na świąteczny obiad z tradycyjnymi potrawami, rodzinną atmosferą i z kolędą w tle. To dla nas jedno z najważniejszych wydarzeń w roku.  

Świąteczne spotkanie w Arce to nie tylko uroczysty obiad, ale także występy artystyczne oraz wizyta św. Mikołaja. Zarówno mniejsze dzieciaki jak i te starsze pokazały w tym roku liczne talenty. Dzieci tańczyły, pokazywały umiejętności gimnastyczne, śpiewały, a w tym roku mogliśmy podziwiać również występ wschodzącej gwiazdy stand up-u. Wszystko w towarzystwie zaproszonych gości, rodziców, dziadków oraz przyjaciół fundacji. A po występach tradycyjnie już na dzieci czekał słodki poczęstunek oraz wymarzone prezenty.

W tym roku szczególnie chcielibyśmy podziękować pracownikom firmy Adidas Polska, którzy przygotowali dla 40 naszych dzieci pięknie zapakowane prezenty. Od firmy otrzymaliśmy również inne dary rzeczowe oraz piękne babeczki i tort, które uświetniły nasz świąteczny poczęstunek.

Dziękujemy także firmie Gatx Rail Poland, która w tym roku przekazała zabawki i inne dary rzeczowe dla dzieci oraz darowiznę, dzięki której mogliśmy zorganizować tak piękne spotkanie świąteczne w naszej fundacji.

Serdeczne podziękowania kierujemy również do wszystkich przyjaciół fundacji, którzy odwiedzili nas tego dnia i byli z nami w ten wyjątkowy dla nas czas.

Przekazujesz darowiznę na: ARKA FUNDACJA DZIECI

Ile chciałbyś przekazać?
$10 $20 $30
Czy chcesz regularnie przekazywać darowizny? Chciałbym zrobić darowizne(y)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Imię *
Nazwisko *
Email *
Telefon
Adres
Dodatkowe informacje
paypalstripe
Loading...