22
gru

Wigilia w Arce

Wczoraj znowu mogliśmy wspólnie świetować Boże Narodzenie w Arce i cieszyć się magicznym czasem. Po wigilijnej kolacji wszystkie dzieci, wychowawcy i zaproszeni goście zaśpiewali polskie kolędy. Był też słodki poczęstunek i oczywiście wizyta św. Mikołaja, który obdarował wszystkich pięknymi i wymarzonymi prezentami.
Dziękujemy z całego serca pracownikom biura adidas w Warszawie za przygotowanie pięknie zapakowanych prezentów dla naszych dzieciaków. Dziękujemy piekarniom Piekarnie Cukiernie Putka i cukerniom Cukiernia Sweet Home Cukiernia Olsza, które osłodziły nasze spotkanie pysznymi ciastami. Dziękujemy trenerom adidas Runners Warsaw, że znaleźli czas na wspólne kolędowanie z nami. Dziekujemy naszym wolontariuszkom za ich nieocenioną pomoc i obecność na naszej arkowej Wigilii.
Życzymy wszyskim wesołych i błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia z najbliższymi. Pamiętajcie, że najważniejsze w te święta jest dawanie siebie i swojego czasu swoim najbliższym, Rodzinie, Przyjaciołom, Sąsiadom, a także tym, którzy najbardziej potrzebują wsparcia w ten świąteczny czas ♥️🙏🎁🎀🎄

Przekazujesz darowiznę na: ARKA FUNDACJA DZIECI

Ile chciałbyś przekazać?
$10 $20 $30
Czy chcesz regularnie przekazywać darowizny? Chciałbym zrobić darowizne(y)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Imię *
Nazwisko *
Email *
Telefon
Adres
Dodatkowe informacje
paypalstripe
Loading...