05
gru

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Moje Szmulki, moja rzeczywistość”

Przedstawiamy Wam film „Moje Szmulki, moja rzeczywistość”, który powstał w ramach projektu filmowego realizowanego w naszej fundacji dzięki wsparciu m.st. Warszawy Dzielnicy Praga Północ i trwającego u nas od sierpnia do końca listopada 2020.
To wyjątkowa Inicjatywa Lokalna, która zakładała zaangażowanie nie tylko naszych podopiecznych, ale również ich rodziców i społeczności lokalnej zamieszkującej okolice Bazyliki Kawęczyńskiej.
Szczególne podziękowania kierujemy do Łukasza Kamińskiego, prowadzącego zajęcia, który wtajemniczył dzieci w sztukę tworzenia filmów, kierował całym procesem twórczym i z wielu materiałów zmontował ten oto film.
Dziękujemy naszym Rodzicom i Wychowawcom za pomoc w realizacji zajęć filmowych i swój wkład w proces nagrywania materiału.
Dziękujemy wszystkim Dzieciom, które wytrwale i z zapałem uczestniczyły co tydzień w zajęciach i pokazały nam swoją dzielnicę, swój mały świat na Pradze.
Szczególne podziękowania kierujemy do Urzędu Dzielnicy Praga Północ za wsparcie finansowe i merytoryczne. Dzięki niemu możemy dziś oglądać ten film.

 

Przekazujesz darowiznę na: ARKA FUNDACJA DZIECI

Ile chciałbyś przekazać?
$10 $20 $30
Czy chcesz regularnie przekazywać darowizny? Chciałbym zrobić darowizne(y)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Imię *
Nazwisko *
Email *
Telefon
Adres
Dodatkowe informacje
paypalstripe
Loading...