cze

Nasze czwarte urodziny – co to był za dzień!

4. Urodziny Arki świętowaliśmy w piątek 1 czerwca. Pogoda była wyśmienita, atrakcji nie zabrakło. Jednym słowem było super!

W piknikowej atmosferze spędziliśmy ten dzień razem z dziećmi, rodzicami i zaproszonymi gośćmi.

Pogoda była wyśmienita, atrakcji nie zabrakło. Jednym słowem było super!

Dzięki wsparciu firmy Dentsu Aegis dzieciaki mogły wybrać się w wirtualny spacer po Tokio, spotkać prehistoryczne dinozaury albo nurkować w morskich głębinach.

Była też okazja do spróbowania swoich sił w różnych konkurencjach sprawnościowych, malowania buziek, zrobienia sobie wodnego tatuażu.

Ważnym punktem w tym dniu był mecz rozegrany przez reprezentację Arki i naszych gości z Ośrodka dla Cudzoziemców w Warszawie. Nasi wygrali, ale przeciwnika wcale nie tak łatwo było pokonać.

Ogromną niespodzianką dla wszystkich gości było spotkanie z naszym fundatorem Lukasem Podolskim, który połączył się z nami via skype.

Na koniec był oczywiście tort.

Za słodki poczęstunek dziękujemy Hotelowi Hilton, a Instytutowi Yunus Emre za uatrakcyjnienie eventu pokazem tańca tureckiego i czytaniem tureckich baśni.