cze

Zakończenie projektu „Moje Szmulki, moja rzeczywistość”

Pod koniec maja 2021 świętowaliśmy w Arce zakończenie projektu „Moje Szmulki, moja rzeczywistość”, czyli cykl zajęć filmowych dla dzieci i młodzieży prowadzonych w naszej świetlicy. Wydarzenie zostało zrealizowane w ramach Inicjatywy Lokalnej we współpracy z Urząd Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy
W spotkaniu wzięła udział zaproszona społeczność lokalna, rodzice naszych podopiecznych, ich rodzeństwo, sąsiedzi, dziadki i babcie, a także gość specjalny Dariusz Kacprzak – Zastępca Burmistrza Dzielnicy Praga-Północ.
W trakcie wydarzenia zaproszeni goście mieli okazję obejrzeć film, który jest efektem wielotygodniowej pracy dzieci w trakcie trwania zajęć filmowych prowadzonych przez Łukasza Kamińskiego.
Wszyscy integrowali się przy grillu, a także w trakcie wesołych gier i zabaw na powietrzu. Pogoda i humory dopisały, a wydarzenie było wspaniałym akcentem kończącym nasz wspólny projekt i możliwością do spotkania się społeczności zamieszkującej okolice naszej fundacji.
Dziękujemy za wsparcie imprezy w postaci leżaków Spółdzielnia Kultury oraz Warszawa lokalnie.